Kolędowanie w Dubois – I LO im. St. Dubois w Koszalinie
   Dubois a COVID-19 – zasady reżimu sanitarnego obowiązujące w I LO w roku szkolnym 2020/2021.ZAPOZNAJ SIĘ TERAZ

Kolędowanie w Dubois

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się w naszej szkole od przystrajania korytarzy zimowymi dekoracjami już na początku grudnia, a zwieńczone zostały w miniony piątek wspólnym kolędowaniem.

Po życzeniach od dyrektora Rafała Janusa i  występie chóru pod kierownictwem prof. Marii Dąbrowskiej, poszczególne klasy w ciepłej, radosnej atmosferze odśpiewywały kolędy i świąteczne piosenki. Klasa 3D wzruszyła nas wykonaniem piosenki „Happy Xmas (War Is Over)” w języku migowym, inne klasy zagrzewały takimi świątecznymi klasykami, jak „Merry Christmas Everyone” czy „Jingle Bell Rock”.