Dubois z wizytą w Czechach – I LO im. St. Dubois w Koszalinie
   Specjalne portale informacyjne dot. aktualnej sytuacji w I LO w związku z: ZAWIESZENIEM ZAJĘĆ SZKOLNYCH    | EGZAMINEM MATURALNYM   

Dubois z wizytą w Czechach

Kolejna grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w wymianie w ramach projektu „Cztery pory roku na niebie” (program Erasmus+).

Tym razem pojechaliśmy do Pardubic w Czechach. Tydzień (od 2 do 8 lutego) spędzony w Pardubicach wypełniony był zajęciami związanymi z astronomią oraz zdobywaniem nowych przyjaciół i spotkaniami ze starymi, którzy wcześniej byli w naszej szkole. Mieliśmy również okazję zwiedzić Pragę i Brno, sprawdzić nasze umiejętności strzeleckie, doskonalić znajomość języka angielskiego oraz spróbować czeskich knedliczków i innych potraw. Pomimo niezbyt udanej pogody wyjazd był dla nas ciekawym i na pewno niezapomnianym doświadczeniem.